Bas de Bas Villas
Op een prachtige locatie in de buurt van het historische stadje Skradin ligt één van de beroemdste Kroatische wijngaarden – Bas de Bas. De wijngaard strekt zich uit over 6 hectare grond en is beplant met de druivenrassen Syrah, Merlot en Sauvignon blanc die een van de beste Kroatische wijnen geven.
Op het landgoed van Bas de Bas staan twee kleine luxe villa’s die volledig herbouwd zijn gebruikmakend van lokale bronnen (zand, steen, hout en ijzer). Beide energieonafhankelijk en voorzien van een eigen waterbron onder de wijngaard. De villa’s zijn los van elkaar te huur, maar vormen samen de perfecte locatie voor een klein groepje personen.
Details villa 1 – één slaapkamer – geschikt voor 2 personen
- Op de begane grond (48m²) vind je de keuken, eetkamer, woonkamer en badkamer.
- De grote glazen wand over beide verdiepingen heeft een regelbare privacy.
- De keuken is modern ingericht met een inox aanrechtblad, afzuigkap, oven, een kleine koelkast met vriesvak, vaatwasser, broodrooster, bestek, servies, een Lavazza koffiemachine met capsules, basiskruiden (suiker, zout, olijfolie, peper ), thee en filterkoffie.
- De eetkamer naast de keuken is voorzien van een design eettafel en stoelen.
- In de woonkamer vind je fauteuils, een bank, salontafel, Smart TV (met films en muziek) en een collectie boeken.
- De badkamer is uitgerust met een douche, toiletartikelen, haardroger en handdoeken.
- Via trap kom je bij de slaapkamer (28m²) met galerij voorzien van een queen size bed (160 × 200), bureau, leeslampjes, kast met extra kussens, kluis, slippers, badjassen en slaapmaskers.
- De begane grond is verbonden met een lounge (14m²). Daar vind je een bank met kussens, fauteuils en een salontafel. Bij harde wind of regen kan de lounge worden afgesloten met een beweegbare glazen wand.
- Buiten vind je een terras (40m²) met tafel en stoelen, allemaal omgeven door stenen muren. Op de binnenplaats (80m²) is een zen-tuin aangelegd en vind je een privé zonnedek met ligstoelen en een parasol.
Details villa 2 – twee slaapkamers – geschikt voor 4 personen
- In villa 2 vind je op de begane grond (48m²) ook de keuken, eetkamer, woonkamer en badkamer.
- De keuken is zeer modern ingericht met een RVS aanrechtblad om te koken, afzuigkap, oven, een kleine koelkast met vriesvak, vaatwasser, broodrooster, bestek, servies, Lavazza koffiemachine met capsules, basiskruiden (suiker, zout, olijfolie, peper), thee en filterkoffie.
- De eetkamer bevindt zich naast de keuken en is voorzien van een design eettafel met stoelen.
- In de woonkamer staan fauteuils, een bank, salontafel, Smart TV (met films en muziek) en een collectie boeken.
- In de lounge (17m²) staat een bank met kussens, fauteuils en een salontafel. Bij harde wind of regen kan de lounge worden afgesloten met een beweegbare glazen wand.
- De badkamer is uitgerust met een douche, toiletartikelen, haardroger en handdoeken.
- Via de trap kom je boven bij de twee slaapkamers. In slaapkamer 1 (12m²) staat een queen size bed (160 × 200) met leeslampjes en vind je een opslagruimte onder het bed. In slaapkamer 2 (17m2) staan twee losse bedden (90 × 200), een bureau, leeslampjes, een kastje met extra kussens, een kluisje, pantoffels, badjassen en slaapmaskers.
- Buiten op de binnenplaats (200m²) vind je een zen-tuin, een terras (40m²) met tafel en stoelen, allemaal omgeven door stenen muren en een privé zonnedek met ligstoelen en een parasol.
Beide villa’s zijn voorzien van onbeperkt wifi internet en een mobiele telefoon met alle contactgegevens en benodigde informatie. Het zwembad van 15x5m² wordt gedeeld met de andere villa evenals het gazon met een seizoensgebonden groentetuin. Op het terrein kun je gratis parkeren en tevens gebruik maken van een barbecue.
Geniet van dit prachtige landgoed en ontdek waarom Bas de Bas een van de meest gerespecteerde namen is in de wijnmakerij en in Kroatië!
Getoonde prijs is voor beide villa’s. Het is ook mogelijk om 1 villa te huren tegen een prijsverlaging van 50%. De prijs is op aanvraag in de maanden november t/m maart.
Inclusief
De prijs is inclusief dagelijkse schoonmaak, toiletartikelen, handdoeken, twee flessen wijn, een fles champagne, een fles Bibich 73 gin, een fruitmand bij aankomst, koffie, thee, basiskeukengerei, wissel van beddengoed om de 4 dagen, internet en een wijnproeverij bij de wijnmakerij Bibich.
Betaling
Bij reservering vragen wij om een aanbetaling van 30% van de reseveringssom. Het restant dient te worden voldaan uiterlijk 14 dagen voor aankomst op de rekening van de verhuurder.
Annulering
Houd er rekening mee dat de verhuurder een No Refund Policy heeft. Ontvangen betalingen worden niet terugbetaald. Wij raden daarom aan een annuleringsverzekering af te sluiten.
Waarborgsom
De verhuurder vraagt een waarborgsom thv 700,- Euro, dit bedrag dien je bij aankomst contant te overhandigen. Indien je de villa goed achterlaat en er geen schade is geconstateerd, zal de verhuurder dit bedrag teruggeven bij vertrek uit de villa.
In- en uitchecken
Check-in is mogelijk vanaf 14.00u, check-out voor 11.00u op de dag van vertrek. Afwijkende tijdstippen zijn op aanvraag.
Minimale verblijfsduur
De minimale verblijfsduur is 3 nachten.
Huisdieren
Huisdieren zijn van harte welkom
Optionele services
O.a. ontbijt, privé chef-kok, eten bezorgen / boodschappen service, bloemstukken, massages, manicure en pedicure, yogalessen in de wijngaard en cursussen gezond leven, excursies / gastro-tours, autoverhuur / boten / fietsen.
Interesse in deze vakantievilla? Je kunt een reserveringsaanvraag indienen door op onze site in te loggen. Kies je gewenste vakantieperiode en het aantal personen. Druk op de knop ‘Boek nu je vakantie’ en check vervolgens je mailbox voor verdere informatie.
Wat mensen zeggen over deze accomodatie:
Er zijn nog geen reviews.