Hotel Salona Palace – Small Luxury Resort
Hotel Salona Palace ligt in het plaatsje Solin, op een steenworp afstand van de ingang van het archeologisch park Salona. Het hotel beschikt over 47 kamers, een buitenzwembad, een fitnessruimte, een spa- en wellnesscentrum, een restaurant, 2 conferentiezalen, een grote parkeerplaats en diverse andere binnen- en buitenactiviteiten die zelfs de meest veeleisende gasten zullen verrassen.
Alle kamers zijn ingericht in neutrale kleuren en zijn voorzien van airconditioning, flatscreen-tv, een minibar en een kluisje. De eigen badkamers hebben een bad of een douche en zijn voorzien van gratis toiletartikelen en een haardroger. Badjassen en slippers zijn ook aanwezig.
Het hotel biedt een gratis pendeldienst naar Joe’s Beach Lounge & Bar en het strand Kašjuni in Split, op 7 km afstand. Gasten kunnen ontspannen in de lobbybar, of een fiets huren en de omgeving verkennen.
Kamers
Standard – Ontspan in een comfortabele standaard kamer met een balkon op het noorden of uitzicht op de bergen. De kamers zijn 24m2 en uitgerust met alle voorzieningen voor een comfortabel hotelverblijf. Dit kamertype is ook beschikbaar met 2 aparte bedden.
Superior – De superior kamers zijn 27m2 en hebben een balkon met een prachtig uitzicht op het zwembad en de groene omgeving van het hotel. Dit kamertype is ook beschikbaar met 2 aparte bedden.
Superior triple – Twee superior kamers (32m2) hebben de mogelijkheid van een extra bed voor een derde persoon – een bank die kan worden omgebouwd tot een derde bed.
Deluxe – De deluxe kamers hebben een balkon met een prachtig uitzicht op het zwembad en de groene omgeving van het hotel.
Luxury caesar suite – De luxe caesar suite is ontworpen strekt zich uit over 39m2 en heeft grote ramen met een prachtig uitzicht op het zwembad en de groene omgeving van het hotel.
Junior caesar suite – De junior caesar suite is een ideale keuze voor gasten die meer ruimte en comfort willen. De suite strekt zich uit over 45m2 en heeft een balkon met een prachtig uitzicht op de groene omgeving van het hotel.
Locatie
Het hotel ligt op 8 km van het paleis van Diocletianus in Split. Trogir ligt op 19 km afstand, het centrum van Solin op 1,5 km afstand en de luchthaven van Split op 16 km afstand.
Inclusief
De prijs is inclusief ontbijt, parkeren, Wifi, gebruik van spa- en welnesscentrum en pendeldienst (22.06-06.09) naar het strandhotel – Joe’s Beach Lounge & Bar in Kashmir in Split.
De prijs is exclusief toeristenbelasting. Dit bedrag betaal je ter plaatse. In de periode 01.04-30.09 is dit bedrag € 1,50 per persoon per nacht. Rest van het jaar € 1,- per persoon per nacht.
Betaling
Een geldige creditcard is vereist om de reservering te garanderen. Heb je geen creditcard dan vragen wij een aanbetaling van 30% van het reserveringsbedrag. De aanbetaling dient uiterlijk 3 dagen na de reservering te worden voldaan. De eindafrekening wordt voor vertrek gemaakt bij de receptie van het hotel.
Annulering
Annuleren kan kosteloos tot 24 uur voor aankomst. Bij annulering 1-0 dagen voor aankomst of bij no-show wordt 100% van het reserveringsbedrag in rekening gebracht.
In- en uitchecken
Check-in is mogelijk vanaf 14:00u, check-out voor 11:00u op de dag van vertrek
Kinderen
Houd er rekening mee dat kinderen ouder dan 12 jaar als volwassenen worden beschouwd en de volledige prijs betalen. Kinderen onder de 12 jaar verblijven gratis als ze met hun ouders op de reeds aanwezige bedden slapen. De kosten voor het bijplaatsen van een babybedje is € 15,- per nacht.
Overig
Roomservice 07:00 – 22:00 uur
Wil je verblijven in dit hotel? Neem dan contact met ons op voor de mogelijkheden en tarieven.
Wat mensen zeggen over deze accomodatie:
Er zijn nog geen reviews.